K38C
K43C
K49C
K56C

BOOM

SAĞLAM VE GÜVENİLİR

Boomlar, CIFA mobil beton pompalarında sağlamlık ve güvenilirlik bir bütündür. Her bir bölüm üzerinde oluşacak gerilmeler minimuma indirgenerek maksimum yapısal dirence sahip şekilde tasarlanmıştır.


ÇOK YÖNLÜ VE ESNEK

CIFA kamyona monte edilmiş pompaların farklı bom konfigürasyonları maksimum çalışmayı, çok yönlülüğü garanti eder ve zor erişilen yerler dahil olmak üzere şantiyenin herhangi bir alanına rahatlıkla ulaşılmasını sağlar ve manevralarda hızlı çözümleri garanti eder.


POMPALAMA GRUBU

POMPALAMA GRUBU

Tamamen çıkarılabilir, pompalama grubu hassas, sürekli ve düzenli bir akış sağlar. Bu teknoloji, farklı boyutlardaki betonların pompalanmasında son derece etkili bir sistemi garanti eder, her ebatta agrega ile, eşit yük kapasitesiyle – dakikadaki devir sayısını azaltır ve makinede daha az aşınma ve daha uzun ömür sağlar.


S VALVE

Yeni S9 “valf her zaman maksimum emiş performansını garanti eder. Farklı kalınlıklara sahip özel geometri, yüksek aşınma önleme direncine sahiptir.


AŞINMA PLAKASI VE RİNG

Aşınma plakası ve aşınma ringi aşınmaya karşı yüksek dirençli krom karbür kaplamalı ve beton akışı nedeniyle maruz kaldıkları strese karşı spesifik özelliğe sahip özel malzemelerle üretilmiştir.