ZOOMLION TÜRKİYE ANTALYA BÖLE MÜDÜRLÜĞÜ AÇILIŞ TÖRENİ

29.12.2023

ZOOMLION TÜRKİYE Antalya Bölge Müdürlüğü açılış töreni 29 Aralık 2023 tarihinde müşteriler ve basın mensupları dahil 200’ün üzerinde davetlinin katılımıyla gerçekleştirildi. 200 m² depo, 315 m² servis alanı olmak üzere 3000 m² üzerine kurulu olan yeni tesis, satış, satış sonrası hizmetler, yedek parça deposu ve showroom olarak hizmet verecektir.

Tören Kıdemli Pazarlama Uzmanı Sn. Melek Çiloğlu 'nun karşılama konuşmasıyla başladı. Ardından renkli Latin dans gösterisi davetlilerin ilgisini çekti.  Zoomlion Türkiye Genel Müdürü Sayın Keyyum Abduwaki, Zoomlion'un global yapısı ve Türkiye'deki kuruluşu hakkında bir konuşma yaptı. Zoomlion Türkiye Antalya Bölgesi Satış ve Pazarlama Sorumlusu Sn. Ali Kemal Tunca yeni tesisle ilgili bir konuşma yaptı. Kurdele kesme töreni Zoomlion yönetimi ve bölgeden gelen referans müşteriler ile gerçekleştirildi. Yakın zamanda yeni makine siparişi veren 8 müşteriyle imza töreni gerçekleştirildi. 

Zoomlion Turkiye Antalya Bole Mudurlugu Acilis Toreni (22)

Açılış töreninin konsepti, yılbaşı ağacı ve süslemeleriyle bir Noel pazarı gibiydi. Davetliler kokteyl menüsü, ızgara köfte, patlamış mısır ve közlenmiş kestane ikramının tadını çıkardı. Bando ekibinin performansıyla davetliler eski Türkçe şarkılar eşliğinde eğlendi.

Gündüz etkinliğinin ardından, seçkin bir otelin balo salonunda 100'ün üzerinde katılımcıyla bir akşam yemeği etkinliği düzenlendi. Zoomlion Türkiye Satış Direktörü Sn. Fatih Tanrıseven açılış konuşmasını gerçekleştirdi. Firma tanıtım videoları gösterildi. Kıdemli Pazarlama Uzmanı Melek Çiloğlu Zoomlion'un global yapısı, tarihçesi, Zoomlion Türkiye yapılanması, Zoomlion ürün grupları ve referans müşterilerinin anlatıldığı bir şirket tanıtım sunumu yaptı. Davetliler sunumun ardından Zoomlion'un küresel yapısını ve gücünü daha iyi anladıklarını ifade etti. Gecenin sonunda referans müşterilerin katılımıyla yeni yıl pastası kesildi.

Zoomlion Turkiye Antalya Bole Mudurlugu Acilis Toreni (26)

  Zoomlion Türkiye, İstanbul, Ankara, Adana, İzmir, Samsun, Trabzon, Diyarbakır ve şimdi de Antalya'da bulunan 8 bölge müdürlüğünü hizmete açtı. Müşterilerimize en iyi satış ve satış sonrası hizmetler, yedek parça bulunabilirliğini sağlamak için Türkiye'nin dört bir yanına uzanan satış ve servis ağımız ile yatırımlarımızı arttırmayı sürdürüyoruz. Bugüne kadar bizlere güvenen, destek olan değerli iş ortaklarımıza çok teşekkür ederiz.

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.