ZOOMLION HAKKINDA

1992 yılında kurulan Zoomlion Ağır Sanayi Bilim ve Teknoloji Ltd. Şti., ağırlıklı olarak mühendislik endüstrisi ve tarım endüstrisi alanlarında, önde gelen yüksek teknoloji ekipmanlarının geliştirilmesi ve üretilmesi ile iştigal etmektedir. Şirket, inovasyon ve geliştirme ile geçen 20 yılı aşkın bir sürenin ardından, şu anda 10 ana kategoriye, 56 ürün hattına ve yaklaşık 600 lider ürüne sahip olan küresel bir kuruluş haline gelmiştir. Zoomlion, 7.664 milyar RMB (Çin Yuanı) tutarındaki kayıtlı sermayesi ile, Çin'in hem Shenzhen hem de Hong Kong borsalarında işlem gören ilk inşaat makinaları şirketidir. Şirket, şu anda mühendislik makinaları, tarım makinaları ve finansal hizmetleri entegre eden üst düzey bir ekipman üretim işletmesi kurmayı hedefleyen bir stratejik dönüşümü aktif olarak desteklemektedir.

 

Şirket Profilimiz

1992 yılında kurulan Zoomlion Ağır Sanayi Bilim ve Teknoloji Ltd. Şti., ağırlıklı olarak mühendislik endüstrisi ve tarım endüstrisi alanlarında, önde gelen yüksek teknoloji ekipmanlarının geliştirilmesi ve üretilmesi ile iştigal etmektedir.  

Daha fazla...

Zoomlion Müzesi

4 katlı olan ve 10 bin metrekarelik bir alanı kaplayan Müze;  Lobi, Endüstri Tarihi, Düşüncelerin Gücü, Geleceğin Hayal Gücü ve Kapanış (Epilog) Bölümü olarak 5 bölümden oluşmaktadır. 

Daha fazla...

Hakkimizda Teknoloji

Hakkimizda Sosyal Sorumluluk

Hakkimizda Kariyer

Teknoloji & İnovasyon

Şirketimiz, her yıl 300'den fazla yeni teknoloji üreterek ve yılda 1.600'den fazla patent başvurusu yaparak, AR&GE’nin ileriye dönük ve temel zorlu alanlarındaki kilit sorunları çözmeye devam etmektedir. 

Daha fazlası...

Sosyal Sorumluluk

Zoomlion, iş yapma amacının sadece kârı maksimize etmek değil, aynı zamanda sosyal sorumluluğu ve medeniyetin gelişimini teşvik etmek olduğuna inanmaktadır. 

Daha fazlası...

Kariyer

Zoomlion ile, ekip üyelerimiz de dahil olmak üzere, dünyanın dört bir tarafındaki insanların yaşamlarını iyileştirmeye yardımcı olmayı hedefliyoruz. 

Daha fazlası...

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.