Neden Zoomlion?

Zoomlion ile, ekip üyelerimiz de dahil olmak üzere, dünyanın dört bir tarafındaki insanların yaşamlarını iyileştirmeye yardımcı olmayı hedefliyoruz. Sadece bir iş bulmanızı değil, uzun vadeli bir kariyeri inşa etmenizi istiyoruz. Zoomlion'a katılarak imalat endüstrisindeki en ünlü markalardan birinin parçası olursunuz ve ayrıca küresel kariyer fırsatlarına erişim kazanırsınız. Zoomlion, çalışabileceğiniz ve kendinizi geliştirebileceğiniz bir şirkettir. Cazip ekibimize katılın ve daha iyi bir dünya inşa etmemize yardımcı olun.

Odeme Ve Refah

Size, alanımızda rekabetçi olan, uygun ve bilimsel bir ücret dağıtımını baz alan, teşvik odaklı bir maaş sunuyoruz. Farklı pozisyonlar arasındaki değer farklılıklarına saygı gösteren ve her pozisyona göre esnek olan bir maaş sistemini uyguluyoruz.

Çalışanlarımız için birden fazla sosyal yardım sağlıyoruz. Çalışanlarımıza sadece zorunlu yasal sigorta ödemeleri yapmıyoruz, aynı zamanda ücretsiz fiziki muayene ve iş seyahatine çıkanlar için kaza sigortası imkanlarını da sunuyoruz. Çalışanlarımız, resmi tatiller ve yıllık izinlerinin yanı sıra, Şirket'in kuruluş yıldönümünde yarım gün izin kullanabiliyor.  Ayrıca ücretsiz şirket üniformaları dağıtıyoruz ve ücretsiz çamaşırhane hizmeti sunuyoruz. Düğün, doğum yapma, doğum günü, hastalık vb. durumlarda personelimiz, Şirket tarafından nazik bir şekilde hazırlanan hediye ve para gibi jestlerle karşılaşabiliyor.

Personel Gelisimi

Çalışanlarının gelişimine büyük önem veren Zoomlion, uyumlu bir çalışma ortamı ve uluslararası gelişim platformu sağlamaktadır. Farklı pozisyonların doğasına ve özelliklerine göre idari, profesyonel, teknik ve pazarlama vb dahil olmak üzere farklı gelişim yolları oluşturduk. Personel gelişiminin performans değerlendirmesi ve ücretlendirme ile birleştirilmesi, gelişim ihtiyaçlarına gayet iyi bir şekilde karşılık gelmektedir.

Bu arada, şirket bilimsel bir yetenek değerlendirme sistemi ve bir seçme-eleme mekanizması kurmuştur. Bu mekanizma, tüm yeteneklerin kademeli düzenini ileriye doğru iterek, personel için çeşitlendirilmiş gelişim fırsatları sağlamaktadır.

Perdonel Egitimi

Oryantasyon Eğitimi

Zoomlion'u seçmek, onun tazını kabul etmek ve uyum sağlamak demektir. Her yeni başlayan personel, genel bilgi eğitimi ile özel bilgi ve beceriler konusunda eğitim olmak üzere, iki aşamadan oluşan Oryantasyon eğitimine katılır. Genel eğitim; askeri eğitim, kurum kültürü, Zoomlion'un geçmişi ve geleceği, şirket yönetmelikleri, ürünlere giriş, güvenlik eğitimi, personel gelişimi vb. kurslarla 10 gün sürer. Özel eğitim ise ilgili pozisyonlara göre değişmektedir.

  • Profesyonel Beceriler için Çeşitlendirilmiş Eğitim Programları
    Her seviyedeki personel için özel olarak tasarlanmış olan ve personelin profesyonel becerilerini etkili bir şekilde geliştirmesine yardımcı olmak için, çeşitlendirilmiş eğitim programları hazırlanmıştır.
  • Teknisyenler Arası Beceri Yarışmaları
    Teknisyenler arasında her yıl kendilerini tanıtmaları ve iş arkadaşlarıyla iletişim kurmaları için bir vitrin görevi gören beceri yarışmaları düzenlenmektedir.

Zoomlion, tutku ve hayal platformunuzdur.

Açık Pozisyonlar

İster deneyimli uzmanlar, ister genç profesyoneller olun
Zoomlion, nitelikli ve kararlı çalışanları her zaman memnuniyetle karşılar.

Başvur

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.