Geri Vermek, Dünyayı Daha İyi Bir Yer Yapmak Kim Olduğumuzun Bir Parçasıdır.

Geri Vermek, Dünyayı Daha İyi Bir Yer Yapmak Kim Olduğumuzun Bir Parçasıdır.

Geri Vermek, Dünyayı Daha İyi Bir Yer Yapmak Kim Olduğumuzun Bir Parçasıdır.

Sosyal Sorumluluk

Zoomlion, iş yapma amacının sadece kârı maksimize etmek değil, aynı zamanda sosyal sorumluluğu ve medeniyetin gelişimini teşvik etmek olduğuna inanmaktadır. İster sel, kuraklık, kar, deprem ve diğer doğal afetler sonrasındaki yeniden yapılanma faaliyetlerine, isterse öğrencilerin eğitimlerini tamamlamalarına ve hayatlarını daha iyi hale getirmelerine yardımcı olma anlamında olsun, Zoomlion, kendisini belirli eylemlerle sosyal sorumluluğu yerine getirmeye adamıştır.

EĞİTİM BURSLARI

Araştırma enstitüsünden doğan bir şirket olarak Zoomlion, bilginin sosyal ve kişisel gelişimdeki önemini bilmektedir. Bu nedenle 40.000'den fazla ihtiyaç sahibi öğrenciye hayallerine ulaşmalarında yardımcı olmak için 2,5 milyon ABD dolarının üzerinde hibe verilen 'Zoomlion Bursu' hayata geçirilmiştir.  

DEPREM KURTARMA ÇALIŞMALARI

Zoomlion, Mayıs 2008'de yaşanan Wenchuan depreminde, 3.4 milyon ABD Doları değerinde endüstriyel makine ile 1.3 milyon ABD Doları nakit bağışta bulunan, yaklaşık 200 çalışanını deprem kurtarma çalışmalarına yardım etmek için gönderen, mali destek ve işgücü desteği sunan ilk şirketlerden biriydi.

KAR FELAKETİ DESTEĞİ

Ocak 2008'de Hunan'da  yaşanan büyük kar fırtınasına yanıt olarak Zoomlion, büyükşehir yolları ve otoyollarının sürülmesi ve buzlarının  çözülmesinde 'Jingzhu Otoyol Kurtarma' ekibine yardımcı olmak için 600 bin ABD doları ve yüzlerce endüstriyel makine bağışlamıştır.

KURAKLIK DESTEĞİ

Ağustos 2013'te Hunan Eyaletindeki 11 ilçe kuraklıktan etkilendinde, Zoomlion 10 kurtarma ekibi, 29 su tankı kamyonu ve yaklaşık 3000 ton su göndererek, yaklaşık 60.000 aileye su temini konularında yardım etmiştir.

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.