PARÇALAR

Zoomlion, müşterilerimiz için parçaların önemini, özellikle de parçalara en çok ihtiyaç duydukları anda hızla tedarik edilmelerinin önemini tam olarak anlamaktadır.

Orijinal Parcalar

Orijinal Parçalar

Zoomlion orijinal parçaları, yüksek kalite ve uzun ömür ile eş anlamlıdır. Hammadde tedariğinden üretime kadar her süreç, sıkı kalite kontrol standartlarınca takip edilmktedir. Zoomlion orijinal parçalarını kullanmak size veya makinenize aşağıdakileri garanti eder:

- Yüksek performans, verimli çalışma ve düşük işletme maliyetleri,
- Makinenizin güvenli bir şekilde çalışması,
- Tüm dünyadaki Zoomlion parça merkezlerinde ve ulusal depolarda bulunabilirlik,
- Hızlı ve güvenilir sipariş işleme,
- Satın alırken iyi eğitimli servis uzmanları ile derinlemesine istişareler.

Parca Depolari

Parça Depoları

Zoomlion yan kuruluşları ve distribütörleri, tüm gereksinimlerinizi karşılamak için yüksek kaliteli orijinal parçalardan oluşan geniş bir envanter stoklamıştır. Zoomlion şu anda Amerika Birleşik Devletleri, Brezilya, İtalya, Güney Afrika, BAE, Rusya, Hindistan, Hong Kong ve Singapur'da 9 küresel parça merkezine, 28 ulusal depoya ve yüzlerce dağıtım deposuna sahiptir.

Zoomlion, ihtiyaç duyduğunuz her yerde, kurulum veya onarım için gerekli parçaları ilk seferde tedarik edebilir.

"Parcalar

ZOOMLION KÖRFEZ FZE


Zoomlion Gulf FZE, 2007 yılında Jebel Ali Serbest Bölgesinin güney bölgesinde 9000 metrekarelik bir alanda kurulmuştur. Bağımsız olarak çalışmakta ve Zoomlion’un Orta Doğu müşterilerine özel olarak hizmet vermektedir.

8 yıllık bir gelişimin ardından, Şirket, çok işlevli sergileme, depolama, dağıtım, eğitim, konferans ve ofisleri bir araya getirerek en büyük denizaşırı parça merkezi ve aynı zamanda ilk resmi eğitim merkezi rolünü üstlenmiştir. Geçen yıl 200 milyon ABD Doları satış rakamına ulaşan Zoomlion Gulf FZE’nin şu ana kadar beşi yabancı olmak üzere 81 kişi çalışanı olmuştur.

En büyük denizaşırı parça merkezi olan Dubai Parça Merkezi ise yaklaşık 2000 metrekaredir. Her şeyi güvenli, temiz, iyi organize edilmiş ve bakımlı tutmak için gelişmiş 6S yönetim sistemine göre yönetilmektedir. Merkezde, stok giriş ve stok çıkışları için depolama, sevkiyat ve teslim alma gibi farklı operasyonel alanları kurulmuştur.

 


Müşterilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak, başarı oranınmızı yükseltmek, ve ayrıca parça listesini ve depolama miktarını doğrulamak için, her bir ürün hattının ana modellerine ve satış kayıtlarına odaklandık.  Şu andaki tüm envanteri, 860.000 hafriyat parçası, 660.000 mobil vinç parçası, 460.000 beton parça ve 380.000 inşaat kaldırma parçası da dahil olmak üzere 2.300.000 ABD dolarından fazladır. Orada birçok boş yer görmek biraz kafanızı karışabilir. Aslında onlar, gelecek yılın 8.200.000 ABD dolarına tekabül edecek envanterine bırakılmıştır.

Dubai Parça Merkezinde parçaların düzgün ve sırayla saklandığını görebilirsiniz.  Tüm depolama süresi boyunca tüm parçaların yönetiminde kesinlikle Zoomlion Depolama Standardını takip edilmekte ve Merkezdeki her bir parça, barkodlu bir etiket ve konum numarası ile birlikte gönderilmektedir.

Bunların yanında, gerekli parçaların en kısa sürede teslim edilebilmesi için 2 depo görevlisi ve gerekli ekipmanlar özel olarak hazırlanmıştır.

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.