ZOOMLION HİZMETLERİ

İnşaat makinaları alanındaki dünya liderlerinden biri olan Zoomlion'un felsefesi, en iyi kalitede ve müşteriye hizmetleri odaklı bir şekilde, son teknolojide ürünler inşa etmektir.

Zoomlion'un sloganı “Sizden Daha Çok Önemsiyoruz”dur. Bu sadece basit bir slogan değil, müşterilerimizin beklentilerini aşmak için sarsılmaz bir kararlılıktır. Bu inanca her zaman bağlı kalan Zoomlion, müşterileri için yaptığı her şeyde bunu uygulamaya çaba sarfetmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz hizmet, onların ne düşündüklerini hakkında düşünmek ve onların endişelendikleri şeyler hakkında endişelenmektedir.

Zoomlion, bizi seçtiğinizde, Şirketimizin dördü bir arada olan ZOOMLION CARE ile her zaman ve her yerde size derhal çözümle yanıt vermeye hazır olduğunu vaat etmektedir.

Dünyanın neresinde olursanız olun ve saat kaç olursa olsun, talebiniz üzerine etkin bir yanıt ve çözüm, çeşitli hizmet içerikleri, profesyonel hizmet ekipleri, küresel hizmet ağları ve sistematik teknik destek Zoomlion'da hazırdır.

Hizmet İçerikleri

Zoomlion, makinalarının maksimum kullanım seviyesine ve üretkenliklerine ulaşması için ve sürekli, istikrarlı bir halde çalışmalarını sağlamak için her aşamadaki hizmete daima büyük önem vermektedir. Standart hizmet ve katma değerli hizmet, sloganımızla birleşerek tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde sunulmaktadır.

Standart Hizmet

-Teslim Alma Denetimi, Teslimat Öncesi Denetim, Teslim Etme Denetimi, üç Periyodik Denetim ve bir çağrı hizmeti, her makinanın tüm döngüsünü kapsamaktadır.

Katma Değerli Hizmet
- Gerekirse uygun projeli inşa planının sağlanması,
- Projenize özel, uzun vadeli yerinde servis mühendisi atanması,
- Çalışma alanınızın revizyonu,
- "Miles and Smiles Hizmeti".

Teknik Destek

Zoomlion, sınıfında en iyi teknik desteği sağlamayı taahhüt etmektedir. Teknik temsilcilerimiz profesyonel inşaat bilgisine sahiptir, bu nedenle sorularınızın cevaplarını yerel distribütörlerden, bölgesel servis merkezlerine, oradan Genel Merkezimize kadar bulabilirsiniz.

- Distribütörlerimizin deneyimli Hizmet Mühendisleri, yerinde servis taleplerinize 7 gün/24 saat/365 gün yanıt verir,

- Sizin kendi bölgenizde bulunan, bölgesel Hizmet Mühendisleri de ayrıca size daha fazla destek sağlamak için oradadır,

- Zoomlion Genel Merkezindeki servis uzmanları, sizinle ilgili her konuda, her ihtiyacınızda size en özel çözümlerle hizmet verir.

Hizmet Ekibi

İş makinaları sektöründeki dikkat çekici gelişmemizin yanı sıra, afet sonrası yeniden yapılanma, eğitim bağışları, kırsal toplumun yeniden yapılanması ve evde kalan çocuklara destek gibi hayırsever girişimlerde de aktif olarak yer aldık, böylece toplum ve medya tarafından geniş bir tanınırlık kazandık.

Ağustos 2003 tarihinden bu yana geçen on yılda, tarafımızdan başlatılan "Aşk Kaderi Değiştirir - 1 milyon yuan eğitim bağışı" kampanyasında, Çin'deki 1.769 ihtiyaç sahibi üniversite öğrencisini doğrudan desteklemek için 2 milyon ABD dolarından fazla bağışta bulunuldu ve 868 başarılı ihtiyaç sahibi öğrenciye Zoomlion Kişisel Motivasyon bursu verildi. 2012 yılında da, 686 ihtiyaç sahibi üniversite öğrencisine 330.000 ABD doları bağış yaptık ve 80 Kişisel Motivasyonlu öğrenciye burs verdik.

Eğitim

ZOOMLION CARE'in bir diğer temel unsure da eğitimdir. Müşterilerin Zoomlion ürünlerini tam olarak anlamalarını ve makina operatörlerine ilgili bilgi birikimini vermelerini sağlamak için Zoomlion bir dizi eğitim desteği sunmaktadır. Zoomlion eğitimine katılmak, makinalarızın nasıl daha iyi, daha güvenli, daha etkili ve daha verimli bir şekilde bakımını yapacağınızı öğrenmenize yardımcı olacaktır. Böylece ekipman üretkenliğini artıracak, ekipmanın ömrünü uzatacak ve yatırımınızdan maksimum geri dönüş elde edeceksiniz. Eğitim kurslarımız, Genel Merkezimizde, Bölgesel Eğitim Merkezlerimizde, Distribütörlerimizde veya hatta şantiyelerde bile gerçekleştirilebilir. Ayrıca optimum öğrenme için (teorik, saha, çevrimiçi ve simülatörler gibi) çeşitli öğretim yöntemlerini kullanarak, farklı seviyelerde kişiye özel eğitim sağlamaktayız.

Eğitim hakkında daha fazla bilgi edinmek için, lütfen yerel Zoomlion distribütörünüzle iletişime geçiniz.

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.