ZOOMLION DİYARBAKIR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜMÜZ HİZMETE AÇILDI

15.12.2023

Zoomlion Türkiye'nin 7. bölge müdürlüğü olan Diyarbakır Bölge Müdürlüğü'müzün açılış törenini 15.12.2023 tarihinde değerli misafirlerimizin katılımı ile gerçekleştirdik. Diyarbakır'ın yöresel dansları ve lezzetleri ile keyifli anlar geçirdik, açılışa özel kampanyalarımız ile yeni anlaşmalara da el sıkıştık. Etkinliğimize teşrif eden tüm katılımcılarımıza çok teşekkür ederiz.

Diyarbakır Açlış (15)

Zoomlion olarak "Müşteriler için sürekli değer yaratmak" felsefesine bağlı kalarak, Türkiye’deki yapılanmamızı her geçen gün büyütmeye devam ediyoruz.  İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Samsun ve Trabzon lokasyonlarının ardından Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ne hizmet verecek Zoomlion Türkiye Diyarbakır Bölge Müdürlüğü'müzü de hizmete sunarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek için satış ve satış sonrası hizmet ağımızı Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırmayı hedefliyoruz.

Bize destek olan, güvenen müşterilerimiz ile birlikte geleceğe güvenle bakıyoruz. Her zaman müşterilerimizin yanındayız. Yeni tesisimizin tüm bölgeye ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını dileriz.

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.